NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Vlastníte nemovitost (dům, byt, pozemek), kterou máte v plánu prodat nebo pronajmout? Nemáte s těmito činnostmi zkušenosti a neorientujete se v tomto oboru? Je to logické, jedná se o činnosti, které běžný člověk řeší 1-2 krát za život, některý vůbec. Proto jsme tady MY, abychom Vás tímto labyrintem BEZPEČNĚ provedli.

Prvním a nejjednodušším krokem je nás kontaktovat, nejlépe vyplněním KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE, případně můžete zavolat nebo napsat e-mail (viz. KONTAKTY).

Budeme Vás neprodleně kontaktovat a dohodneme se dále na NEZÁVAZNÉ A BEZPLATNÉ konzultaci, při které bychom navrhli řešení Vašeho záměru. Není našim zvykem klientům cokoliv nutit nebo podsouvat, ať už nevýhodné a uvazující se smlouvy, nebo postup obchodu, který by byl proti vůli a dobrému pocitu klienta.

Základním úkolem každé spolupráce je, aby obě strany byly SPOKOJENY! A u nás je spokojenost klienta samozřejmosti a prvořadým úkolem!

 

Kontaktní formulář

O NÁS

ABSOLUTNÍ PRIORITOU JE PRO NÁS SPOKOJENOST KLIENTŮ, protože jen spokojený klient může naše služby bez obav doporučit svým blízkým a známým. A také díky těmto kladným recenzím a doporučením funguje naše kancelář již více než 15 let. V konkurenci velkých realitních řetězců, které využívají masivní reklamy a stovek zaměstnanců, se naše kancelář prosazuje doporučením spokojených klientů, precizním a osobním přístupem a seriózním jednáním, díky čemuž jsme si vybudovali pevné místo a dobré jméno na realitním trhu v Ostravě a okolí...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Petr Plaček, jednatel společnosti

tel: +420 603 784 638

Lukáš Tichý, jednatel společnosti

tel: +420 777 888 814

e-mail: ostrava@eso-reality.cz

Sídlo společnosti:

Novinářská 1113/3

709 00 Ostrava - Mariánské Hory
IČ: 27779084
Spisová značka C 29469
Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu  v Ostravě
Dne 1.11. 2006

 

Kontaktní formulář