NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

VÝKUP Vašeho bytu za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU! Řešíme samozřejmě také EXEKUCE A DLUHY na bytě, které při výkupu u nás NESNIŽUJÍ VÝKUPNÍ CENU! Hotovost již do 24 hodin! Právní servis zajistíme ZDARMA!

Námi přidělený specialista na výkupy nemovitostí realitní zaručí diskrétnost, jeho přístup bude vždy osobní a korektní.  Provede důkladnou prohlídku Vašeho bytu a zjistí reálnou prodejní cenu. Poté navrhne maximální cenu, za jakou je naše realitní kancelář schopna vaši nemovitost odkoupit, nebo nabídne jiné řešení, přímo na míru každému konkrétnímu klientovi. 

 

Kontaktní formulář

O NÁS

ABSOLUTNÍ PRIORITOU JE PRO NÁS SPOKOJENOST KLIENTŮ, protože jen spokojený klient může naše služby bez obav doporučit svým blízkým a známým. A také díky těmto kladným recenzím a doporučením funguje naše kancelář již více než 15 let. V konkurenci velkých realitních řetězců, které využívají masivní reklamy a stovek zaměstnanců, se naše kancelář prosazuje doporučením spokojených klientů, precizním a osobním přístupem a seriózním jednáním, díky čemuž jsme si vybudovali pevné místo a dobré jméno na realitním trhu v Ostravě a okolí...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Petr Plaček, jednatel společnosti

tel: +420 603 784 638

Lukáš Tichý, jednatel společnosti

tel: +420 777 888 814

e-mail: ostrava@eso-reality.cz

Sídlo společnosti:

Novinářská 1113/3

709 00 Ostrava - Mariánské Hory
IČ: 27779084
Spisová značka C 29469
Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu  v Ostravě
Dne 1.11. 2006

 

Kontaktní formulář