NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PROČ právě MY??

Naše realitní kancelář působí na trhu realit a financí od roku 2002, a to v rámci Moravskoslezského kraje, a především v Ostravě, kde je i sídlo společnosti. V roce 2006 došlo k transformaci původního sdružení ve společnost s ručením omezeným s názvem ESO-REALITY, realitní a úvěrová kancelář s.r.o. Tato změna přispěla k dalšímu zkvalitnění a profesionalizaci služeb poskytovaných naší realitní kanceláří. 

Našimi základními PRAVIDLY jsou:

  • absolutní komfort a kompletní realitní servis podávaný našim klientům
  • naprostý pocit jistoty a bezpečí každého klienta
  • profesionální přístup a znalosti všech pracovníků kanceláře

ABSOLUTNÍ PRIORITOU JE PRO NÁS SPOKOJENOST KLIENTŮ, protože jen spokojený klient může naše služby bez obav doporučit svým blízkým a známým. A také díky těmto kladným recenzím a doporučením funguje naše kancelář již více než 15 let.

V konkurenci velkých realitních řetězců, které využívají masivní reklamy a stovek zaměstnanců, se naše kancelář prosazuje doporučením spokojených klientů, precizním a osobním přístupem a seriózním jednáním, díky čemuž jsme si vybudovali pevné místo a dobré jméno na realitním trhu v Ostravě a okolí.

Úzce spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří specializující se na obchod s realitami v Ostravě, která naše služby doplňuje kompletním právním servisem a advokátní úschovou peněz! V dnešní nejisté době máte tedy u nás další jistotu, že s Vašimi financemi nikdo nemanipuluje a nehrozí sebemenší riziko žádné ze zúčastněných stran! (www.evb.cz)

Bude nám ctí, pokud Vás budeme moci přesvědčit o tom, že i obchod s realitami může být poklidnou a příjemnou záležitostí, pokud jej svěříte tomu správnému zprostředkovateli, tedy nám..

O NÁS

ABSOLUTNÍ PRIORITOU JE PRO NÁS SPOKOJENOST KLIENTŮ, protože jen spokojený klient může naše služby bez obav doporučit svým blízkým a známým. A také díky těmto kladným recenzím a doporučením funguje naše kancelář již více než 15 let. V konkurenci velkých realitních řetězců, které využívají masivní reklamy a stovek zaměstnanců, se naše kancelář prosazuje doporučením spokojených klientů, precizním a osobním přístupem a seriózním jednáním, díky čemuž jsme si vybudovali pevné místo a dobré jméno na realitním trhu v Ostravě a okolí...

 

KONTAKTUJTE NÁS

Bc. Petr Plaček, jednatel společnosti

tel: +420 603 784 638

Lukáš Tichý, jednatel společnosti

tel: +420 777 888 814

e-mail: ostrava@eso-reality.cz

Sídlo společnosti:

Novinářská 1113/3

709 00 Ostrava - Mariánské Hory
IČ: 27779084
Spisová značka C 29469
Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu  v Ostravě
Dne 1.11. 2006

 

Kontaktní formulář